Agata Sobczak

Sobczak - zdjęcie

Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej prowadzone przez Laboratorium Psychoedukacji.

Zaprasza do siebie osoby dorosłe, które borykają się m.in. z kłopotami w relacjach,  cierpią z powodu obniżonego nastroju lub lęku oraz takie, które mają trudności w podejmowaniu decyzji i realizowaniu zamierzeń, mają poczucie „utknięcia”, szukają własnej tożsamości. Ma doświadczenie w pracy z osobami w depresji oraz z chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami obsesyjno-komulsywnymi, lękowymi, chorobami psychosomatycznymi oraz z zaburzeniami osobowości. Systematycznie superwizuje swoją pracę u certyfikowanych superwizorów.

 

Od ponad dziesięciu lat pracuje w organizacjach pozarządowych z osobami z niepełnosprawnościami  i ich rodzinami. Prowadzi psychoterapię indywidualną w Poradni Zdrowia Psychicznego. Doświadczenie zdobywała także w ramach stażu w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. Mazurkiewicza.