Dla dorosłych

Konsultacja psychologiczna

Na konsultację z psychologiem zapraszamy wszystkie osoby, które nie mają pewności, jakiego rodzaju wsparcie jest im potrzebne. Psycholog wysłucha Twoich potrzeb, trudności i wątpliwości i pomoże Ci zadecydować, czy potrzebujesz dalszych spotkań ze specjalistą oraz jaki rodzaj wsparcia będzie najlepiej do Ciebie dopasowany: psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa, coaching, czy może warsztat lub szkolenie.

Konsultacje psychologiczne dla dorosłych prowadzą:

Joanna Gruhn-Devantier

Joanna Gieldarska

Monika Wądołowska

Zofia Kulawik

Małgorzata Kibart

Hanna Bem-Wojcieszek

Magdalena Siewierska

Paweł Kwiecień

Joanna Paszkowska

Magdalena Chodorowska- Ciećwierz

Dominika Drużka

Joanna Gutral

Psychoterapia indywidualna

Na psychoterapię indywidualną zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zadbać o swój rozwój i lepiej poznać siebie, a także te, które borykają się z problemami natury psychicznej lub kryzysem życiowym. Prowadzimy psychoterapię w podejściach: psychodynamicznym, humanistycznym, poznawczo-behawioralnym oraz systemowym. Jeśli masz wątpliwości, czy potrzebna jest Ci psychoterapia, zapraszamy na 2-3 spotkania konsultacyjne, na których wspólnie z terapeutą zastanowisz się, jakie działania możesz podjąć.

Psychoterapię indywidualną dorosłych prowadzą:

Joanna Gieldarska

Zofia Kulawik

Małgorzata Kibart

Magdalena Siewierska

Paweł Kwiecień

Aneta Kaczyńska

Joanna Gruhn- Devantier

Magdalena Chodorowska- Ciećwierz

Dominika Drużka

Joanna Gutral

Psychoterapia grupowa

Na psychoterapię grupową zapraszamy osoby, które chcą poznać siebie, innych ludzi i swoje związki z nimi. Dzięki obecności grupy, możliwa jest wymiana doświadczeń, sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a także otrzymanie informacji zwrotnych od innych uczestników.

Terapia rodzin i par

Terapia par i małżeństw przeznaczona jest dla osób, które chcą poprawić komunikację między sobą, nauczyć się otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach i uczuciach, dbając jednocześnie o potrzeby drugiej strony. Zapraszamy również osoby, które przeżywają kryzys w związku, myślą o rozstaniu lub przechodzą przez trudne dla związku zmiany (np. pojawienie się dziecka, przeprowadzka do innego miasta). Terapeuta pomoże Wam zrozumieć,  w jaki sposób się komunikujecie, jak i dlaczego reagujecie na różne swoje zachowania i jak usunąć przyczyny konfliktu. Jeśli Wasze problemy dotyczą wszystkich członków rodziny (rodzic lub rodzice oraz dzieci), zapraszamy Was na terapię rodzinną.

Terapię rodzin i par prowadzą:

Magdalena Chodorowska- Ciećwierz

Małgorzata Kibart

Konsultacja seksuologiczna

Konsultacja seksuologiczna to spotkanie z psychologiem – seksuologiem przeznaczone dla osób doświadczających trudności w sferze seksualności. Trudności mogą dotyczyć zaburzeń funkcji seksualnych np. zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, obniżenie lub brak popędu, zaburzenia doświadczania orgazmu lub kwestii związanych z płcią, tożsamością, preferencjami seksualnymi lub przemocą. W trakcie konsultacji ( indywidualnej lub w parze) trwającej 90 min seksuolog przeprowadza szczegółowy wywiad seksuologiczny aby uzyskać jak najdokładniejszy obraz trudności. Dzięki temu można opracować dalszy plan oddziaływań terapeutycznych dopasowany ściśle do potrzeb klienta.

Konsultacje seksuologiczne prowadzi: Magdalena Chodorowska-Ciećwierz

Terapia motywująca (dialog motywujący)

Terapia motywująca (dialog motywujący) to oparta na empatii i współpracy metoda pracy, której celem jest wydobycie wewnętrznej motywacji klienta do zmiany. Dzięki pełnej akceptacji rozmowie  terapeuta pomaga klientowi odnaleźć jego własne powody do podjęcia zmiany, które oparte są  wartościach klienta. Ważnym elementem każdej zmiany jest uczucie ambiwalencji czyli jednoczesne dostrzeganie jej plusów i minusów. Często chcemy zmiany ale jednocześnie obawiamy się nowego. Ważną rolą terapeuty motywującego jest praca z ambiwalencją i osłabienie jej, często hamującego, wpływu na klienta.

Terapię motywująca prowadzi: Joanna Gieldarska

Coaching

Jeśli masz konkretny cel, który chciałabyś/chciałabyś osiągnąć, ale nie wiesz jeszcze, jak to zrobić, zapraszamy na spotkania z naszymi Trenerami. Pomogą Ci oni wyzwolić Twój potencjał, dostrzec mocne strony, a także zaplanować drogę do celu. W trakcie coachingu pracować możesz zarówno nad osiąganiem celów zawodowych, jak i takich z obszaru życia osobistego lub rodzinnego. Bez krytyki i oceniania pomożemy Ci osiągnąć sukces!

Life coaching prowadzi: Hanna Bem-Wojcieszek

Coaching zawodowy prowadzi: Iwona Kokoszka

Coaching zdrowia prowadzi: Joanna Gieldarska

Indywidualne badanie psychologiczne metodą Reiss Motivation Profile

Żeby wiedzieć, co możemy w życiu osiągnąć, a czego na pewno nie zrobimy, w jakich obszarach będzie nam trudno, a jakie cechy mogą nam pomóc, powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie: co mną kieruje, o co mi w życiu chodzi.

Najbardziej wnikliwym sposobem szybkiej weryfikacji jest wykonanie profilu motywacyjnego Reiss Motivation Profile (RMP). Dzięki niemu w prosty i czytelny sposób dowiesz się, co i na ile Cie motywuje oraz jakie są twoje mocne strony. RMP® nie ocenia i nie wartościuje, a jedynie uświadamia, jakie są kluczowe potrzeby życiowe, które należy zaspokajać, by czuć się spełnionym.

RMP® obejmuje przeprowadzenie badania online, obszerny raport oraz 1,5 h spotkania z coachem w celu omówienia wyniku.

Badanie wykonuje: Iwona Kokoszka

Mindfulness

Jeśli chcesz nauczyć się bardziej świadomego życia, poszukujesz spokoju oraz wytchnienia od stresu i chcesz budować głębsze relacje z ludźmi zapraszamy na nasze zajęcia mindfulness.

Kursy Mindfulness oraz indywidualne konsultacje Mindfulness prowadzi: Monika Wądołowska

Zapoznaj się z naszym cennikiem: