Izabela Grabowska–Zielińska

Zrzut ekranu 2023-02-1 o 22.12.42

Psycholog, pedagog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 708). Absolwentka magisterskich studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz wydziału psychologii klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Ukończyła 4-letnie studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

Od 2015 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Regularnie poddaje swoją pracę superwizji. Stara się wykorzystywać obok technik CBT elementy zaczerpnięte z nowych podejść do terapii (ACT, CFT, MINDFULNESS, Terapia Schematów).

 

Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu osób dorosłych: w zaburzeniach lękowych, zaburzeniach nastroju, zaburzeniach OCD, zaburzeniach osobowości, problemach w relacjach interpersonalnych i kryzysach życiowych, zaburzeń adaptacyjnych i związanych ze stresem, problemach w relacjach interpersonalnych. Prowadzi również konsultacje i poradnictwo w sytuacjach trudności wychowawczych dla rodziców.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażu klinicznym na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Szpitalu Wolskim w Warszawie, na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, oraz stażu terapeutycznym na Oddziale Psychiatrycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.