Psycholog Warszawa

Dom Rozwoju – psycholog Warszawa to poradnia psychologiczna, która powstała z pasji do szerzenia wiedzy o zdrowiu psychicznym.

Do poradni psychologicznych Dom Rozwoju – psycholog Warszawa zapraszamy wszystkie osoby, które czują, że muszą zadbać o swoje wnętrze i swoją psychikę. Oferujemy przyjazne konsultacje psychologiczne, profesjonalną psychoterapię, empatyczne konsultacje psychiatryczne oraz ciekawe warsztaty i szkolenia. Nasz profesjonalny zespół psychologów i psychoterapeutów pracuje pod stałą superwizją oraz wspierany jest przez lekarza psychiatrę. Oferujemy pełną dyskrecję dlatego u nas możesz poczuć się bezpiecznie.

 

W Domu Rozwoju stawiamy nie tylko na profesjonalizm, ale również na komfort naszych klientów. Zależy nam, aby wszyscy mogli poczuć się u nas, jak w domu, dlatego zadbaliśmy o komfortowe i estetyczne wnętrza naszych poradni psychologicznych na Bielanach i Mokotowie. Przed lub po każdej sesji możesz się napić pysznej kawy lub herbaty i poczytać książkę w naszych przyjemnych poczekalniach.

Nowoczesne poradnie

Nasze poradnie psychologiczne w Warszawie urządzone są nowocześnie i przyjaźnie. We wspólnej przestrzeni recepcyjnej możesz napić się pysznej kawy i herbaty w oczekiwaniu na sesję.

Profesjonalny zespół

Współpracujemy z najlepszymi psychologami i psychoterapeutami, którzy poddają swoją pracę regularnej superwizji. Stawiamy na profesjonalizm, dyskrecję, empatię i poczucie bezpieczeństwa.

Niedaleko metra

Oba nasze ośrodki znajdują się w niedalekiej odległości od metra. Poradnia Psychologiczna na Bielanach – 10 min od stacji Słodowiec. Poradnia Psychologiczna na Mokotowie – 1 min od stacji Pole Mokotowskie.

Nasze poradnie psychologiczne w Warszawie to:

  • Konsultacje psychiatryczne
  • Psychoterapia w Warszawie
  • Konsultacje psychologiczne dla dzieci i dorosłych
  • Szkolenia i warsztaty psychologiczne

Jak zapisać się do naszych poradni psychologicznych w Warszawie?

Do naszych poradni psychologicznych możesz zapisać się dzwoniąc pod numer +48 504 510 410 lub mailowo hello@dom-rozwoju.pl. Jeśli zastanawiasz się kiedy warto zgłosić się do psychologa lub psychoterapeuty, zapraszamy do akapitu poniżej.

Kiedy warto zgłosić się na psychoterapię?

Trudno precyzyjnie określić konkretny moment w którym powinno zgłosić się po pomoc psychoterapeuty, ponieważ każdy z nas z różnymi trudnościami życiowymi radzi sobie na swój sposób, korzystając z własnych zasobów, oraz wyuczonych schematów reagowania. Jeżeli jednak czujemy, że pomimo szukania rozwiązania problemu nie radzimy sobie z nim, nasze zasoby zostały wykorzystane i pomimo starań nasz stan psychiczny lub sytuacja w której się znajdujemy nie ulega poprawie, i odczuwamy z tego powodu realne cierpienie, to odpowiedni moment do skorzystania z pomocy specjalisty. 

 

Na psychoterapię można zgłosić się z różnych powodów m.in. aby poradzić sobie z depresją, lękami, kryzysami życiowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości oraz innymi problemami psychicznymi które dają widoczne objawy lub uniemożliwiają dobre społeczne czy emocjonalne funkcjonowanie. Jednak z psychoterapii można skorzystać również aby poprawić relacje z bliskimi, poradzić sobie z nadmiernym zamartwianiem, uporać się z wewnętrznym krytykiem, poprawić koncentrację w pracy czy szkole lub po prostu poznać lepiej siebie i swoje potrzeby, co jest ważne dla osiągnięcia satysfakcji z życia. 

 

Warto zadać sobie jedno pytanie: Czy dzieje się w Twoim życiu coś, co przeszkadza Ci w normalnym funkcjonowaniu, czego nie umiesz przerwać, a wydaje Ci się że chcesz lub powinieneś?

 

Jeśli szukasz dobrego psychologa w Warszawie jesteś w idealnym miejscu!