Magdalena Myślińska (dawniej Siewierska)

received_321460812456296

Psycholog i psychoterapeuta humanistyczno-egzystencjalny. Skończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach wolontariatu w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, pracy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego w Otwocku oraz prywatnej praktyki psychoterapeutycznej. Pracowała z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu jako terapeuta środowiskowy oraz prowadząc Treningi Umiejętności Społecznych w fundacji Scolar. Obecnie jest psychologiem w Ośrodku Wsparcia Osób Niepełnosprawnych Stowarzyszenia Otwarte Drzwi, gdzie wspiera osoby z niepełnosprawnością w zwiększaniu ich samodzielności. 

 

Brała udział w Kursie Terapii Skoncentrowanej na Emocjach I stopień. Uczestniczyła w warsztacie Focusing – Spotkanie z Krytykiem Wewnętrznym prowadzonym przez Claude Missiaen, a także warsztatach lowenowskich prowadzonych przez Instytut Analizy Bioenergetycznej, konferencjach Doświadczanie a Psychoterapia oraz Moments of Movement organizowanym przez Polskie Towarzystwo Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA.  Regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną.

 

Pomaga poprzez wspieranie w lepszym rozumieniu samego siebie, uznając partnerstwo w relacji terapeuta-klient. Zdrowie psychiczne oznacza dla niej bycie w dobrym kontakcie z samym sobą, bycie świadomym swoich emocji oraz branie odpowiedzialności za siebie i swoje decyzje.