Marlena Kosińska

Psycholog, psychoterapeuta humanistyczno-egzystencjalny. W trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

W kontakcie z klientami najważniejsze jest dla mnie zbudowanie pozytywnej i pełnej zaufania relacji, ponieważ wierzę, że daje to warunki do rozwoju i zmiany.

 

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia. Ukończyłam roczny program rozwoju osobistego w Szkole Psychoterapii Gestalt, szkolenie z pomocy psychologicznej osobom, które doświadczyły poronienia lub okołoporodowej straty dziecka w Fundacji Nagle Sami, szkolenie Agnieszki Stein i Małgorzaty Stańczyk „3R: Relacja, regulacja, rozwój – edycja dla profesjonalistów”.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog m.in. w Centrum Praw Kobiet, na linii wsparcia psychologicznego Polskiego Czerwonego Krzyżu oraz w placówkach oświatowych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Pracuje z osobami, które:
doświadczają różnych życiowych trudności, zmian oraz kryzysów;
czują się przeciążowe, zestresowane, doświadczają niepokoju i napięcia;
doświadczają niskiego poczucia własnej wartości;
mają trudności w radzeniu sobie z emocjami, stresem;
mają trudności w relacjach interpersonalnych;
chcą pracować nad rozwojem osobistym;
doznają przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej.