Piotr Cypryański

PiotrCypryanski-1

Psycholog społeczny, ze specjalizacją psychologii sportu w nurcie pozytywnym. Psychoterapeuta w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. 

Instruktor lekkiej atletyki, współpracuje z biegaczami łącząc sferę fizyczną z dobrostanem psychicznym. Brał udział w największych maratonach na świecie, m.in. w Nowy Jorku, Chicago i Berlinie. W swojej pracy ze sportowcami skupia się na pracy z emocjami, budowaniu pewności siebie. Wspólnie z zawodnikami szuka skutecznej komunikacji, umożliwiającej zrozumienie mechanizmów, które zachodzą podczas treningów, zawodów, a także w trakcie codziennych wyzwań.

 

Od kilkunastu lat pracuje ze sportowcami amatorami prowadząc do uzyskania najlepszych wyników w biegach długich, a od 5 lat również ze sportowcami z różnych dziedzin sportu jako psycholog sportu.

 

Pracując z klientami indywidualnymi, wykorzystuje m.in. aktywność fizyczną, jako wsparcie w radzeniu sobie z obniżonym nastrojem, spadkiem energii i motywacji.

 

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.