Wioletta Borowiec

Psycholog, w trakcie 4-letniej szkoły terapii poznawczo-behawioralnej AMIE, akredytowanej przez PTTPB.

 

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczyła się także na University of Sussex (Wielka Brytania) w zakresie interwencji opartych na dowodach naukowych (EBP). Odbyła kilka staży klinicznych w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Association for Contextual Behavioral Science.

Miłośniczka podejść tzw. „trzeciej fali” . W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii akceptacji i zaangażowania ACT i terapii opartej na współczuciu CFT. Wychodzi z założenia, że wszyscy chcemy zmieniać swoje życie na lepsze i choć staramy się działać najlepiej jak potrafimy, to czasem potrzebujemy w tym wsparcia. Chętnie pracuje z osobami doświadczającymi trudności w relacjach interpersonalnych, chcących budować satysfakcjonujące relacje oraz z osobami zmagającymi się z trudnościami emocjonalnymi i niską samooceną. Zaprasza również osoby na życiowym zakręcie, które chcą ułożyć sobie pewne kwestie i znów wejść na ścieżkę realizowania własnych celów i wartości.

Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, również po angielsku. Regularnie poddaje swoją pracę superwizji oraz poszerza swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach.