Zofia Kulawik

_DSC3422-Edit-kopia

Psycholożka i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 930). Absolwentka Społecznej Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS, z dodatkową specjalnością w obszarze medycyny.

W swojej pracy korzysta z technik terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematów. Doświadczenie zawodowe zbierała m.in. w Fundacji „Dobrze, że jesteś”, Środowiskowym Domu Samopomocy Żoliborz, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym “GAWRA” Szpitala Nowowiejskiego. Pracowała na stanowisku psychologa w Poradni Psychoonkologii Narodowego Instytutu Onkologii- Państwowego Instytutu Badawczego im. Marii Skłodowskiej-Curie i psychoterapeuty w Poradni Zdrowia Psychicznego. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych cierpiących z powodu wahań nastroju, uporczywych lęków, przewlekłego stresu, chcących ustabilizować poczucie własnej wartości i tworzyć bardziej satysfakcjonujące relacje. Wspiera osoby będące w kryzysie emocjonalnym i te, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Pomaga osobom zmagającym się z chorobą, w tym przewlekłą, bólem chronicznym.

 

Podczas pracy z drugą osobą pomaga poznać nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami, znaleźć drogę do lepszego rozumienia swoich emocji i zachowań.

 

Ukończyła całościowy, 4 letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej z dialogiem motywującym w AMiE (akredytowany przez PTTPB) oraz kursy Terapii Schematów (akredytowane przez ISST) . Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.