Zofia Kulawik

_DSC3422-Edit-kopia

Psycholożka i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 930). Absolwentka Społecznej Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS, z dodatkową specjalnością w obszarze medycyny.

W swojej pracy korzysta z technik terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematów. Doświadczenie zawodowe zbierała m.in. w Fundacji „Dobrze, że jesteś”, Środowiskowym Domu Samopomocy Żoliborz, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym “GAWRA” Szpitala Nowowiejskiego. Od 2018 roku związana z Poradnią Psychoonkologii Narodowego Instytutu Onkologii- Państwowego Instytutu Badawczego im. Marii Skłodowskiej-Curie. Prowadzi terapię indywidualną dorosłych cierpiących z powodu wahań nastroju, uporczywych lęków, przewlekłego stresu, chcących wzmocnić poczucie własnej wartości. Wspiera osoby będące w kryzysie emocjonalnym i te, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Pomaga osobom zmagającym się z chorobą przewlekłą i jej skutkami.

 

Podczas pracy z drugą osobą pomaga poznać nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami, znaleźć drogę do lepszego rozumienia siebie, bardziej satysfakcjonującego życia i równowagi.

 

Ukończyła całościowy, 4 letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej z dialogiem motywującym w AMiE (akredytowany przez PTTPB) . Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.