Oliwia Zalewska

oliwia zalewska

Psycholog, interwentka kryzysowa. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Jestem psycholożką, absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Prowadzę konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych. W pracy z drugim człowiekiem zależy mi na stworzeniu atmosfery pełnej zrozumienia i empatii, takiej, która sprzyja swobodnemu dzieleniu się swoimi przeżycami, trudnościami i doświadczeniami. Podczas spotkań staram się zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu, tak, aby pacjent miał szansę autetycznie wyrazić siebie i swoje emocje. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychoanalizy, bliskich relacji, terapii traumy oraz interwencji kryzysowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog szkolny oraz podczas pracy na infolinii kryzysowej w Centrum Wspracia. Prowadziłam również konsultacje psychologiczne w ramach projektu Psycholog dla Medyka, gdzie udzielałam wsparcia psychologicznego osobom pracującym w ochronie zdrowia oraz studentom kierunków medycznych. Odbyłam praktyki na całodobowym oddziale psychiatrycznym w Ostrołęce oraz prowadziłam grupę terapuetyczną dla młodzieży jako ko-terapeuta stażysta w podejściu opartym na mentalizacji. Ukończyłam również Kurs Interwencji Kryzysowej pod kierunkiem dr Natalii Liszewskiej. Swoją wiedzę stale poszerzam biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach z obrzaru pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej.