Psycholog Mokotów

Dom Rozwoju – psycholog Mokotów to wyjątkowa poradnia psychologiczna stworzona dla osób, które chcą zadbać o swoje wnętrze w profesjonalnych i komfortowych warunkach.

Zapraszamy do naszej poradni psychologicznej na warszawskim Mokotowie. Dom Rozwoju to miejsce, gdzie uzyskasz profesjonalną pomoc psychologiczną i psychiatryczną. Nasi psychoterapeuci pracują pod stałą superwizją, konsultacje psychologiczne odbywają się z zachowaniem pełnej dyskrecji a w razie potrzeby współpracują z lekarzem psychiatrą, który przyjmuje w Domu Rozwoju na Mokotowie. Spośród innych poradni psychologicznych w Warszawie wyróżnia nas przyjazna atmosfera, ładne, zielone wnętrza oraz dobra kawa i herbata. Zależy nam, aby nasi pacjenci znaleźli się pod dobrą opieką psychologiczną, a jednocześnie mogli poczuć się komfortowo jak w domu.

Przyjemna poradnia

W naszej recepcji możesz zrelaksować się przed lub po sesji w przyjemnej atmosferze. Klientom oferujemy pyszną kawę i herbatę oraz biblioteczkę psychologiczną. Możesz poczuć się u nas jak w domu. 

Nowoczesne wnętrza

Sami lubimy estetyczne wnętrza dlatego nasze gabinety są nowocześnie urządzone. Zależy nam, aby nasi klienci mogli zadbać o siebie w komfortowych warunkach.

Niedaleko metra

Nasza poradnia psychologiczna w Warszawie na Mokotowie znajduje się jedynie 100 metrów od stacji metra Pole Mokotowskie. 

Nasza poradnia psychologiczna na Mokotowie oferuje usługi z zakresu:

  • Przyjaznych konsultacji psychologicznych dla dzieci i dorosłych.

Konsultacje prowadzone są przez zespół naszych empatycznych i wspierających psychologów. 

 

  • Profesjonalnej psychoterapii.

Prowadzonej przez zespół naszych profesjonalnych psychoterapeutów, którzy pracują pod stałą superwizją.

 

  • Interwencji kryzysowej

Doraźnej pomocy w trudnych chwilach – żałobie, wypadkach, stratach, chorobach….

 

  • Konsultacji psychiatrycznych

W sytuacjach ,gdy potrzebne jest wsparcie farmakoterapii (leków).

Jak zapisać się do poradni psychologicznej na Mokotowie?

Zapisać się możesz poprzez formularz na naszej stronie, telefonicznie pod numerem +48 504 510 410 lub mailowo hello@dom-rozwoju.pl. Jeśli nie wiesz czym różni się psycholog od psychoterapeuty i jaki rodzaj wsparcia psychologicznego będzie dla Ciebie najlepszy zapraszamy do akapitu poniżej.

Zapisz się na wizytę:

Jak wygląda pierwsza konsultacja psychologiczna?

Zwykle rozpoczęcie psychoterapii poprzedzają od 1 do 3 konsultacji psychologicznych. Jest to moment w którym terapeuta jest najbardziej aktywny – pyta o przyczyny przyjścia na wizytę, zbiera wstępny wywiad o życiu i bliskich relacjach pacjenta – można się spodziewać, że zapyta o historię życia, stan zdrowia i dotychczasowe przeżycia. W trakcie konsultacji wspólnie z psychologiem można zastanowić się, czy potrzebne będzie dalsze wsparcie, a także jaki rodzaj oddziaływań będzie dla pacjenta najlepszy – psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa czy psychoterapia rodzinna. Konsultacje nie są jednak tylko dla psychoterapeuty – to dobry moment, aby zadać wszelkie nurtujące pytania dotyczące np. wykształcenia i doświadczenia specjalisty lub nurtu terapuetycznego w którym pracuje. Jeżeli konsultacje przebiegną pomyślnie i obie strony mają gotowość do współpracy następuje zawarcie tak zwanego kontraktu terapeutycznego. To słowna deklaracja dotycząca zasad i celów dotyczących terapii.

Jeśli szukasz dobrego psychologa na Mokotowie nie mogłeś lepiej trafić.