Psycholog Bielany

Dom Rozwoju to wyjątkowe miejsce, stworzone specjalnie dla osób, które chcą od życia czegoś więcej.

Zapraszamy do naszej poradni psychologicznej na warszawskich Bielanach. Jest to nasza druga lokalizacja w Warszawie. Naszą główną myślą przewodnią przy tworzeniu tego ośrodka psychologicznego było dobre samopoczucie naszych pacjentów. Oprócz tak oczywistych rzeczy, jak pracujący z nami zespół najlepszych psychoterapeutów, praca pod stałą superwizją, pełen profesjonalizm i dyskrecja, bardzo ważne było dla nas stworzenie przyjaznej poradni psychologicznej z ładnymi wnętrzami, dobrą kawą i miłą atmosferą. Chcemy aby nasi pacjenci czuli, że są pod dobrą opieką psychologiczną, ale również mogli poczuć się u nas, jak w domu.

Kameralna atmosfera

Zależy nam, abyś poczuł się u nas, jak w domu, dlatego zadbałyśmy o to, aby nasza przestrzeń była estetyczna i przyjemna. Przed lub po sesji możesz napić się dobrej kawy i zrelaksować się w naszej recepcji.

Wyjątkowe wnętrza

Jasne i nowoczesne gabinety, drewniana podłoga i zieleń wokół powodują, że u nas możesz zadbać o siebie w przyjemnych warunkach.

Blisko metra

Nasze miejsce znajduje się jedyne 10 minut piechotą od stacji metra Słodowiec. Jest to willowa i kameralna okolica idealna na przyjemny spacer.

Nasza poradnia psychologiczna na Bielanach oferuje usługi z zakresu:

  • Przyjaznych konsultacji psychologicznych dla dzieci i dorosłych, prowadzonych przez zespół naszych profesjonalnych i empatycznych psychologów.
  • Profesjonalnej psychoterapii, którą prowadzą wykwalifikowani psychoterapeuci, pracujący pod stałą superwizją. Pomagamy osobom mierzącym się m.in. z depresją, obniżonym nastrojem, lękiem, CHAD, problemami w relacjach
  • Interwencji kryzysowej, czyli doraźnej pomocy w trudnych chwilach, pomocy psychologicznej np. w żałobie czy po wypadkach.
  • Szkoleń i warsztatów psychologicznych prowadzonych przez doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i trenerów.

Jak zapisać się do poradni psychologicznej na Bielanach?

Zapisać się możesz poprzez formularz na naszej stronie, telefonicznie pod numerem +48 504 510 404 lub mailowo bielany@dom-rozwoju.pl. Jeśli nie wiesz czym różni się psycholog od psychoterapeuty i jaki rodzaj wsparcia psychologicznego będzie dla Ciebie najlepszy zapraszamy do akapitu poniżej.

Zapisz się na wizytę:

Psycholog a psychoterapeuta

Psycholog to osoba, która ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia, mogła lecz nie musiała ukończyć dodatkowych szkoleń. Psycholog może udzielać m.in. konsultacji psychologicznych, dokonywać diagnozy lub jeśli ukończyła odpowiednie szkolenie przeprowadzać interwencję kryzysową. W naszej poradni konsultacje psychologiczne i wsparcie psychologa to 10 do maksymalnie 12 spotkań z psychologiem.

Psychoterapeuta natomiast jest to osoba, która oprócz studiów magisterskich (niekoniecznie psychologicznych) ukończyła 4-letnie akredytowane przez odpowiednie Towarzystwo Psychologiczne, szkolenie psychoterapeutyczne lub jest w trakcie jego trwania. Według wytycznych NFZ psychoterapię można prowadzić po ukończeniu z sukcesem drugiego roku szkolenia psychoterapeutycznego. Taki specjalista uprawniony jest do prowadzenia długoterminowego wsparcia psychologicznego oraz pomagania w skomplikowanych problemach psychologicznych.

W czym może pomóc psychoterapia?

Psychoterapia czy konsultacje psychologiczne mogą mieć różny cel. Część osób decyduję się na rozpoczęcie psychoterapii ze względu na chęć poszerzania swoich horyzontów i rozwój osobisty, część osób w momencie wystąpienia kryzysu, a jeszcze inne osoby czują, że od dłuższego czasu coś im przeszkadza i chcą poprawić swój dobrostan psychiczny. Na psychoterapię często decydują się również osoby, które otrzymały diagnozę np. depresji, zaburzeń lękowych czy CHAD. Niezależnie od tego dlaczego decydujesz się na podjęcie psychoterapii lub rozpoczęcie konsultacji psychologicznej, najważniejsze jest to aby ustalić cel spotkań z psychologiem/psychoterapeutą.

Nasza poradnia psychologiczna na Bielanach, to miejsce gdzie w przyjemnych warunkach możesz zadbać o swój dobrostan psychiczny.

Jeśli szukasz dobrego psychologa na Bielanach nie mogłeś lepiej trafić.