Aneta Kaczyńska

akaczynska_big

Pedagog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży oraz dorosłych, absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie, obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychologiczno-Medycznym „Mabor”, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Pracuje w nurcie integracyjnym, łączącym różne kierunki w psychoterapii (nurt psychodynamiczny, poznawczo-behawioralny, humanistyczny  oraz terapię skoncentrowana na rozwiązaniach). Z pasją, dużą empatią i zaangażowaniem pomaga dzieciom i młodzieży odkrywać ich świat, wspierając jednocześnie w tej drodze rodziców. Uważa, że ​​związek terapeutyczny ma kluczowe znaczenie, dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór psychoterapeuty. Pomaga klientom maksymalizować ich mocne strony, zapewnia empatyczną przestrzeń. Interesuje się pomaganiem ludziom w rozwiązywaniu ich problemów i doświadczeń życiowych, tak aby mogli skutecznie wprowadzać zmiany w jakości swojego życia.
Pracuje pod stałą superwizją, swoją pracę konsultuje z superwizorem PTP. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.