Ewa Kielska

ewa_kielska_300x300

Psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego, na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym SZPZLO Praga-Południe, w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie pracuje jako psycholog w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi i w kryzysie psychicznym.

 

Prowadzi indywidualną psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, pracuje z osobami dorosłymi doświadczającymi szeroko rozumianych trudności emocjonalnych i mających problemy w utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych, zaburzeń odżywiania. Posiada doświadczenie również w pracy z osobami z zaburzeniami osobowości oraz z doświadczeniem psychozy. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.