Prowadzi psychoterapię młodzieży oraz osób dorosłych w podejściu psychodynamicznym. Pracuje terapeutycznie z osobami z rozpoznaniem zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, a także osobami w kryzysie emocjonalnym oraz zgłaszającymi trudności w relacjach.
W pracy z osobami LGBT+ kieruje się wyłącznie aktualną wiedzą naukową, udziela wsparcia także w obszarze pracy nad coming outem oraz skutkami mierzenia się ze stresem mniejszościowym.
Interesuje się psychologią i psychoterapią nie tylko od strony praktycznej, ale także naukowej, zwłaszcza w obszarze badań nad skutecznością współczesnej psychoterapii psychodynamicznej, czynników leczących w psychoterapii, a także problematyki czynników wpływających na rozwój zaburzeń psychicznych.
Zajmuje się psychoedukacją – w ramach współpracy z inicjatywą Zdrowa Głowa tworzy niektóre odcinki podcastu, pisze artykuły psychoedukacyjne, a także prowadzi warsztaty psychologiczne.
Stale rozwija swoją wiedzę i kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach.
Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej oraz zespołowej.