Małgorzata Szydlik

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Studium Socjo- i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży oraz czteroletnie całościowe szkolenie Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

W Domu Rozwoju prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 15 roku życia. Pomaga osobom doświadczającym trudności w relacjach z innymi, emocjonalnych oraz kryzysów, zaburzeń nastroju i zaburzeń osobowości. W pracy z młodzieżą wspiera proces konsolidowania tożsamości oraz separacji pozwalającej na wewnętrzną i zewnętrzną samodzielność.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Hostelu Ośrodka Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii, Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” oraz w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej jako psycholożka i psychoterapeutka. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją wiedzę poszerza przez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach. Pracę poddaje regularnej superwizji grupowej i indywidualnej.